O Firmie

Podstawowa działalność – autoryzowany dystrybutor produktów Loctite, Teroson, Technomelt, Bonderite i OKS.

Biuro Techniczno Handlowe “Unitech” Jan Piórkowski działalność rozpoczęło w listopadzie 1995 roku jako dwuosobowa firma rodzinna. Podstawowa działalność to dystrybucja produktów Loctite, Teroson, Technomelt i Bonderite. Dystrybucja realizowana nie tyle jako sprzedaż produktów, co dostarczenie naszym klientom kompleksowych rozwiązań problemów. 

Obejmują one analizę tematu, propozycje rozwiązań, dostarczenie produktów oraz szkolenia i doradztwo techniczne w zakresie konkretnych aplikacji. Wykonujemy również usługi zabezpieczenia powierzchni przed zużyciem, korozją, agresywnym środowiskiem, oraz regenerację powłok betonowych z wykorzystaniem produktów Loctite PC.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również liczne smary, środki czyszczące i zmywacze, środki antyadhezyjne w sprayu lub w płynie i wiele innych produktów marki OKS. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata działalności pozwoliła nam doskonale uzupełnić portfolio chemii przemysłowej o specjalistyczne środki OKS i skutecznie pomagać naszym klientom w jej stosowaniu.

Największym dobrem BTH “Unitech” są nasi pracownicy i Ich wiedza doświadczenie, kompetencje i zaangażowanie.

certyfikat

Nasze motto to:

Z Loctite kleimy wszystko za wyjątkiem rozpadających się małżeństw.

BTH Unitech – autoryzowany dystrybutor produktów Riepe na terenie Polski

Autoryzacja Riepe1 724x1024 1

Ważną częścią naszej działalności jest współpraca z producentami mebli na terenie całej Polski. Naszym klientom dostarczamy urządzenia natryskowe, tarcze polerskie oraz środki czyszczące i antyadhezyjne firmy Riepe pozwalające na uzyskanie czystych elementów w procesie produkcyjnym.

Niemal dwadzieścia lat doświadczenia w branży nauczyło nas, że jakość wykończenia oferowana przez produkty marki Riepe zawsze pozwala nam zaoferować Wam rozwiązania, które nie tylko pozwolą poprawić jakość wytwarzanych elementów, ale także pozwolą na zmniejszenie zużycia środków chemicznych. W efekcie troszcząc się nie tylko o Państwa portfele – ale także i środowisko.

Nie tylko my możemy zapewnić Państwa o doskonałej jakości oferowanych przez nas środków chemicznych. Wielu wiodących producentów maszyn zaleca i stosuje oryginalne środki Riepe, a uzyskana przez nas autoryzacja niech będzie dla Państwa  kolejnym poświadczeniem naszej wiedzy i doświadczenia w stosowaniu tych produktów.

Więcej informacji na temat montażu, stosowania i zakupu wymienionych produktów znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym w kategorii “Produkty do przemysłu meblarskiegooraz na naszej drugiej stronie internetowej – Riepe.pl – poświęconej wyłącznie specjalistycznym urządzeniom i środkom chemicznym tej marki.

Sklep internetowy Loctite

W celu spełnienia Państwa potrzeb od roku 2019 prowadzimy również sklep internetowy. W ofercie znajdziecie Państwo liczne kleje Loctite i Teroson, a wbudowany system wyszukiwania i filtrowania produktów pozwolą Państwu zakupić odpowiedni produkt niezależnie czy potrzebny jest klej do plastiku, czy też klej do gwintów.

Nasza oferta w sprzedaży internetowej nie ogranicza się jednak jedynie do podstawowych klejów Loctite, ale również poszerzona jest o bardziej specjalistyczne produkty wszystkich oferowanych przez nas marek. Aktualizowane na bieżąco stany magazynowe pozwolą być Państwu pewnym czasu realizacji zamówienia nawet w przypadku najbardziej nietypowego produktu. Naszym klientom pozwalamy również na łatwe składanie zapytań ofertowych i wygodne płatności PayU.

Nasza prezencja w internecie nie kończy się na naszym sklepie internetowym.  Obecni jesteśmy również na najpopularniejszych platformach sprzedażowych (takich jak np. Allegro, czy też Ceneo), gdzie możemy być dumni z tego jak oceniacie Państwo jakość naszej obsługi – dotychczas uzyskaliśmy 99,8% pozytywnych ocen i status Super Sprzedawcy. Zapraszamy do sprawdzenia naszego sklepu Allegro.  Najniższe ceny oferujemy jednak właśnie na stronie www.unitech.rzeszow.pl