Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Filtr»

Miksery statyczne oraz przemysłowe to akcesoria wykorzystywane wszędzie tam, gdzie używa się klejów, które przed aplikacją wymagają starannego wymieszania. W naszej ofercie znajdują się urządzenia najlepszych producentów – służą one do szybkiego przygotowania spoiw klejących przed ich nałożeniem na powierzchnię. Proponujemy miksery przemysłowe oraz modele statyczne od renomowanych firm, które są tak wykonane, aby ich używanie było możliwie najbardziej wygodne i szybkie.

Miksery do klejów, czyli akcesoria dla profesjonalistów

Oferowane przez nas miksery umożliwiają powstanie mieszanek klejących o jednolitej, spójnej konsystencji. Są one niezastąpione w przypadku wykorzystywania produktów dwuskładnikowych, akrylowych i takich, których skład jest oparty o żywice epoksydowe.

Miksery statyczne to niepozorne, małe akcesoria – mimo tego są one odpowiedzialne za prawidłowe przygotowanie mieszanki do klejenia. Aby ich użytkowanie było jak najmniej uciążliwe, produkuje się je jako artykuły jednorazowe. Ich cena nie jest wygórowana, co sprawia, że ich wykorzystywanie nie podwyższa znacząco kosztów prac montażowych czy napraw.

Wśród oferowanych przez nas mikserów znajdują się produkty do mieszania różnego rodzaju klejów. Proponujemy akcesoria do łączenia między innymi klejów akrylowych, hybrydowych oraz cyjanoakrylowych. Są one wyposażone w specjalne dysze, które gwarantują staranne wymieszanie komponentów spoiw klejących. 

Jak działają miksery statyczne?

Miksery statyczne to mieszacze o nieskomplikowanej budowie. Klej przesuwa się w nich pod wpływem ciśnienia, a na swojej drodze spotyka „przeszkody”, które umożliwiają połączenie jego składników.

Proponujemy jednorazowe miksery, które znacznie przyspieszają i usprawniają dozowanie produktu na powierzchnię. Ich budowa jest zawsze przystosowana do gęstości konkretnego rodzaju kleju. Miksery przemysłowe, pistolety ręczne do podwójnych kartuszy, a także dysze mieszające są projektowane z myślą o szczególnie wymagających produktach do klejenia, takich jak na przykład kleje epoksydowe czy polimery MS.