Wyświetlanie wszystkich wyników: 29

Filtr»

Kleje błyskawiczne to zazwyczaj jednoskładnikowe kleje utwardzające się w temperaturze pokojowej i dostępne w wersjach o różnej lepkości. Są zwykle stosowane do skutecznego klejenia różnych materiałów w ciągu kilku sekund, jak np. kauczuku, polistyrenu, drewna, metalu, a nawet tworzyw sztucznych nowej generacji.

Kleje błyskawiczne umożliwiają szybkie, trwałe i mocne łączenie elementów. Oferujemy produkty, które świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku drewna, gumy, jak i metalu. Zależy nam na dostarczaniu najlepszych rozwiązań, dlatego kleje te to produkty nowej generacji – ich receptura jest efektem lat badań i zastosowania innowacyjnych komponentów. Stanowią one obowiązkowe wyposażenie warsztatów, pracowni, a nawet zakładów przemysłowych.

Kleje błyskawiczne do łączenia wymagających materiałów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy artykuły służące do łączenia różnorodnych materiałów. Stworzyliśmy tak bogatą ofertę, aby każdy mógł znaleźć produkt pod kątem swoich potrzeb. Są to wyroby o niskiej, średniej oraz o wysokiej lepkości. Proponujemy:

  • kleje błyskawiczne do drewna
  • kleje błyskawiczne do gumy 
  • kleje błyskawiczne do metalu
  • produkty umożliwiające łączenie tworzyw sztucznych i kauczuku.

Zarówno kleje błyskawiczne do metalu, jak i innych tworzyw mogą być wykorzystywane do aplikacji na porowatych, elastycznych oraz chłonnych powierzchniach. Materiały te mają specyficzną strukturę i są wyjątkowe wymagające, dlatego podczas ich klejenia należy wykorzystywać tylko markowe, profesjonalne produkty. 

Stosowanie klejów błyskawicznych

Kleje błyskawiczne – do drewna, plastiku, kauczuku czy metalu – to środki stworzone z myślą o bardzo łatwej oraz czystej aplikacji. Ich producenci zatroszczyli się także o ich opakowania. Są to poręczne, niewielkie buteleczki zakończone praktycznym aplikatorem. Oprócz tego oferujemy profesjonalne akcesoria do aplikacji tych klejów, czyli igły dozujące, które jeszcze bardziej ułatwiają pracę z tymi produktami.

Sprzedajemy kleje błyskawiczne do gumy, tworzyw PP, PE i drewnianych powierzchni, które nie zawiodą żadnego użytkownika. Utwardzają się w temperaturze pokojowej, są bezbarwne i bezwonne. Tworzą mocne, wytrzymałe połączenia, a także są doskonale przyczepne – nawet w przypadku tak specyficznych i trudnosklejalnych materiałów jak elastomery.