Poradniki

Setki produktów w ofercie, a każdy z nich ma swoje zastosowanie. Poradniki poniżej pomogą Ci poszerzyć swoją wiedzę na temat smarów, klejów anaerobowych, cyjanoakrylowych, hybrydowych… A to dopiero początek.

Loctite, Teroson, OKS, Bonderite i Riepe razem pozwalają nam zaoferować tak szerokie portfolio chemii przemysłowej, że uznaliśmy za słuszne podzielenie się posiadaną przez nas wiedzą z Wami. W ten sposób wspólnie dobierzemy najlepszy produkt do każdej aplikacji

OKS oznaczenia smary oleje

Szybki przewodnik po oznaczeniach OKS

Produkty OKS posiadają przejrzysty system oznaczeń pozwalający na łatwe rozpoznanie jego przeznaczenia i właściwości. Sprawdź jak go odczytać!

Loctite uszczelnianie anaerobowe

Kleje anaerobowe a temperatura

Kleje anaerobowe doskonale sprawdzają się w szerokim spektrum temperatur. Jakie inne czynniki należy również brać pod uwagę?

Jak wybrac klej do szkla

Jak wybrać odpowiedni klej UV do szkła ?

Szeroki wybór klejów utwardzanych światłem UV marki Drei Bond pozwala znaleźć odpowiedni produkt na każdą okazję. Jak zatem wybrać właściwy klej UV do szkła?

Gwint kleje anaerobowe Loctite

Do czego służą kleje anaerobowe? Właściwości i zastosowanie

Kleje anaerobowe nie mają sobie równych jeżeli chcemy zabezpieczyć gwint, czy uszczelnić połączenie hydrauliczne. Należy jednak pamiętać o ich szczególnej specyfice i warunkach jakich potrzebują by prawidłowo zadziałać. Sprawdź co jeszcze trzeba wiedzieć o klejach anaerobowych!

Dozowanie klejow Loctite blyskawicznych

Dozowanie klejów cyjanoakrylowych

Cyjanoakrylowe kleje błyskawiczne utwardzają się w ciągu kilku sekund, bez konieczności mieszania składników i dostępne są w wersjach o różnej lepkości. Jak zatem należy je poprawnie dozować?

Klejenie UV

Drei Bond – kleje utwardzane światłem UV

Kleje do szkła, metalu i nie tylko – utwarzane światłem UV. Ta nietypowa technologia łączenia materiałów to naszym zdaniem najciekawsza nowość w ofercie!

kleje anaerobowe Loctite

Klej anaerobowy – jaki wybrać i jak działa?

Kleje anaerobowe Loctite – jak działają i jak dobrać odpowiedni produkt? Poznaj z nami podstawy działania pionierskiej technologii Loctite i naucz się wykorzystywać ich atuty.