Wyświetlanie wszystkich wyników: 45

Filtr»

Kleje strukturalne firmy Henkel są reprezentowane przez marki LOCTITE® i TEROSON®. Zostały opracowane do klejenia przemysłowego, uszczelniania i montażu.

Kleje strukturalne LOCTITE® są dostępne w łatwych do użycia opakowaniach do aplikacji ręcznych, manualnych lub pół-automatycznych. Opakowania obejmują kartusze, strzykawki, miękkie butelki do wyciskania oraz podwójne kartusze do produktów dwuskładnikowych. Kleje strukturalne LOCTITE® są także dostępne w większych opakowaniach, jak np. beczkach o pojemności od 22,73 do 250 litrów do dozowania dużych objętości oraz montażu zautomatyzowanego.

Zostały opracowane, by sprostać rosnącym wymogom konstrukcyjnym oraz potrzebom w obszarze napraw serwisowych:

  • Wysoko skuteczne klejenie strukturalne
  • Klejenie strukturalne różnych powierzchni
  • Klejenie strukturalne różnych substratów
  • strukturalne bezpieczne dla użytkowników

Kleje strukturalne to wielozadaniowe spoiwa klejące. Mają zwłaszcza przemysłowe zastosowanie, co wynika z ich starannie opracowanego składu oraz technologii produkcji. Chcąc dostarczać produkty, które będą sprawdzały się podczas tworzenia konstrukcji, łączenia elementów mechanizmów, oferujemy kleje strukturalne Loctite i marki Teroson. Wyroby te powstają z myślą o tym, aby eliminować konieczność sięgania po złącza  mechaniczne.

Kleje strukturalne – rozwiązanie dla szczególnie wymagających

Kleje te w wielu sytuacjach mogą zastąpić tradycyjne złącza, takie jak śruby i wkręty. Ich zastosowanie wiąże się z obniżeniem kosztów produkcji, a przede wszystkim ze skróceniem czasu prac montażowych, naprawczych czy konserwacyjnych. Doskonale nadają się do tego kleje strukturalne Teroson oraz firmy Loctite. 

Produkty te to wyroby wysokiej jakości, bezpieczne podczas aplikacji i mające bardzo szerokie zastosowanie. Proponujemy:

  • kleje akrylowe, a w tym wyroby utwardzane światłem
  • kleje epoksydowe jedno i dwuskładnikowe 
  • zamienniki cyny lutowniczej oparte na recepturze klejów epoksydowych dwuskładnikowych
  • kleje hybrydowe, czyli cyjanoakrylowe.

Te środki klejące mogą być wykorzystywane w przypadku łączenia stali, drewna, szkła, plastiku, gumy, a także do odbudowy powierzchni metalowych.

Kleje strukturalne Loctite i Teroson

W naszej ofercie znajdują się artykuły do klejenia spełniające wysokie standardy dotyczące wytrzymałości oraz bezpieczeństwa. Kleje strukturalne Teroson oraz Loctite znajdują się w praktycznie zaprojektowanych opakowaniach ułatwiających ich aplikację – są to strzykawki, kartusze oraz miękkie, małe butelki. Dlatego produkty te można aplikować także w trudno dostępnych miejscach, takich jak na przykład szczeliny. 

Połączenia tworzone przez kleje strukturalne są sztywne i wyjątkowo mocne. Ma to ogromne znaczenie w przypadku łączenia elementów podlegających dużym przeciążeniom. Ponadto produktom firm Loctite i Teroson zaufały już rzesze zadowolonych klientów – marki te od lat cieszą się renomą w swojej branży.