Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

Filtr»

Powierzchnie metalowe wymagają regularnej konserwacji, która pozwala zabezpieczyć je przed korozją. Do tego celu wykorzystuje się różnorodne preparaty do impregnacji, do których zaliczają się oleje do metalu. Ich zadaniem jest zabezpieczenie opracowywanych elementów przed wpływem czynników zewnętrznych, które mogą się przyczynić do uszkodzenia i korodowania nawierzchni. 

To nie jedyne zastosowania takich produktów, gdyż w tej kategorii znajdziesz również oleje smarne wykorzystywane podczas obróbki metali. Sprawdzą się one do takich zadań jak gwintowanie, skrawanie czy toczenie, a także w celu zmniejszenia tarcia poszczególnych części maszyn.

Oleje do metalu o wszechstronnym zastosowaniu

W naszym asortymencie są dostępne preparaty o różnych właściwościach i przeznaczeniu. Możemy zaproponować zarówno uniwersalne oleje smarne, jak i te o działaniu chłodzącym czy konserwującym. Wśród nich znajdziesz również produkty do stosowania w przemyśle spożywczym, które posiadają niezbędne certyfikaty dopuszczające je do kontaktu z żywnością. Oferowane przez nas oleje do metalu to preparaty najwyższej jakości, które wyróżniają się:

  • wysoką skutecznością,
  • wszechstronnym zastosowaniem,
  • bezpiecznym składem,
  • łatwą aplikacją,
  • wydajnością,
  • doskonałymi parametrami,
  • długotrwałym utrzymywaniem się na powierzchni.

Oleje smarne są sprzedawane w opakowaniach o różnej pojemności, również w formie wygodnego w użyciu sprayu. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów, co gwarantuje ich trwałość i skuteczność.

Oleje smarne w atrakcyjnej cenie

Staramy się, aby asortyment sprostał Twoim oczekiwaniom nie tylko pod względem różnorodności, ale także cen. Stale wprowadzamy do oferty kolejne nowości oraz organizujemy atrakcyjne promocje na wybraną kategorię produktów. Oferujemy także możliwość sprzedaży hurtowych ilości olejów do metalu, proponując przy tym rabaty od ceny podstawowej. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz zapoznania z pozostałym asortymentem.