Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Filtr»

Preparaty anaerobowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych uszczelek, podkładek oraz złączek. Są stosowane w celu zabezpieczenia śrub i gwintów przed samoistnym odkręceniem, dodatkowo wypełniając najmniejsze szczeliny. 

Uszczelniacze anaerobowe to jednoskładnikowe tworzywa, które wiążą się beztlenowo w temperaturze pokojowej. To sprawia, że działają natychmiastowo i błyskawicznie się utwardzają, trwale łącząc ze sobą metalowe elementy. Ze względu na swoje właściwości, anaerobowe uszczelniacze do gwintów znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach, szczególnie w motoryzacji i przemyśle.

Wielozadaniowe uszczelniacze Loctite 

W sprzedaży mamy szeroki wybór preparatów marki Loctite, która jest wiodącym producentem chemii przemysłowej. Oferowane produkty wyróżniają się doskonałą jakością i niezawodnością nawet w trudnych warunkach pracy. Ponadto uszczelniacze anaerobowe występują w wielu rodzajach, które różnią się właściwościami i przeznaczeniem. Wśród nich znajdziesz preparaty do metalowych złączy kołnierzowych, połączeń gwintowych, a także produkty uniwersalne. W zależności od wybranego wariantu, uszczelniacze Loctite sprawdzą się do łączenia stali, aluminium oraz miedzi.

Anaerobowe uszczelnienia do gwintów oraz instalacji rurowych

Nasz asortyment charakteryzuje się różnorodnością i na bieżąco jest uzupełniany o nowe produkty. Aktualnie możemy Ci zaoferować uszczelniacze gwintów oraz instalacji rurowych wykonanych z materiałów aktywnych i pasywnych. Preparaty te wyróżniają się m.in.:

  • odpornością na działanie chemikaliów,
  • przystosowaniem do pracy w skrajnych temperaturach,
  • właściwościami antykorozyjnymi,
  • wysoką trwałością i wytrzymałością.

Uszczelniacze do gwintów są łatwe w aplikacji, a ich konsystencja umożliwia precyzyjne pokrycie nawet najdrobniejszych szczelin. Sprawdzą się więc w trudno dostępnych miejscach oraz do pokrycia podłoża o nierównomiernej strukturze. W sprzedaży mamy uszczelniacze anaerobowe w opakowaniach o różnych pojemnościach, z możliwością zakupu ilości hurtowych.

Zapraszamy do zapoznania z pozostałym asortymentem naszego sklepu. W razie problemów z wyborem odpowiedniego produktu, chętnie doradzimy w podjęciu decyzji.