Aktualności

Poradniki

Setki produktów w ofercie, a każdy z nich ma swoje zastosowanie. Poradniki poniżej pomogą Ci poszerzyć swoją wiedzę na temat smarów, klejów anaerobowych, cyjanoakrylowych, hybrydowych…  A to dopiero początek.

Loctite, Teroson, OKS, Bonderite i Riepe razem pozwalają nam zaoferować tak szerokie portfolio chemii przemysłowej, że uznaliśmy za słuszne podzielenie się posiadaną przez nas wiedzą z Wami. W ten sposób wspólnie dobierzemy najlepszy produkt do każdej aplikacji.

Najnowsze produkty

Do naszej oferty regularnie trafiają najnowsze propozycje wiodących producentów chemii przemysłowej. Poniżej znajdziesz produkty, które ostatnio zostały przez nas wyróżnione jako szczególne innowacje lub  kleje i smary które niedawno pojawiły się w naszym sklepie internetowym, a zależy nam na tym byście Państwo dowiedzieli się o nich czegoś więcej.

Nowości – funkcjonowanie sklepu i strony internetowej

Każdego dnia pracujemy nad tym by zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi i możliwe najlepsze doświadczenia przy korzystaniu z naszej strony i sklepu internetowego. Wiadomości poniżej przedstawiają ostatnie zmiany wprowadzone przez nas – dla Was.