Darmowa dostawa InPost

Kurier i paczkomaty InPost – za darmo już od 200 zł!

Jak skorzystać?

Aby skorzystać z darmowej przesyłki wystarczy umieścić w koszyku produkty o wartości przynajmniej 200 zł brutto. Aktywuje to dwie dodatkowe formy transportu – Darmowa przesyłka – kurier InPost i Darmowa przesyłka – paczkomat InPost.

Promocja - darmowa dostawa

Nie ma potrzeby zakładania konta w naszym sklepie internetowym, nie ma też konieczności opłacania jakichkolwiek abonamentów. Kupujesz kleje Loctite aby uzupełnić swój domowy warsztat? Planujesz zakup smarów OKS dla utrzymania ruchu w swojej firmie? To właśnie oferta dla Ciebie, z promocji może skorzystać każdy zamawiający.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wybrać jedną z promocji i sfinalizować proces. To już wszystko!

Promocją objęte są wszystkie produkty marek Loctite, Teroson, Riepe, OKS, ToolbOKS i Klüber dostępne w sklepie internetowym BTH Unitech. Wyjątkiem są jedynie środki których transport jest niemożliwy za pośrednictwem firmy InPost.

Warunki promocji:

Darmowa dostawa kurierem lub paczkomatem InPost dostępna jest dla wszystkich zamówień których wartość brutto przekracza 200 złotych. Z promocji wyłączone są jedynie produkty w formie płynnej o w opakowaniach ponad 700 ml (przykładowo – zmywacz Teroson VR 10) i środki chemiczne podlegające przepisom ADR (przykładowo – chłodziwo Loctite LB 8035). W przypadku tych produktów niestety niemożliwa jest ich wysyłka za pośrednictwem firmy InPost.

Produkty objęte innymi promocjami i przecenami również kwalifikują się do skorzystania z darmowej dostawy. Próg wartości towarów 200 zł brutto uprawniający do skorzystania z promocji ustalany jest już po zastosowaniu wcześniejszych rabatów.

Sklep internetowy BTH Unitech Rzeszów – jesteśmy tu dla Was

Jako autoryzowany dystrybutor produktów marek Loctite, Teroson, Riepe i OKS chcemy służyć naszym klientom nie tylko wsparciem technicznym ułatwiając wybór odpowiedniego kleju, czy smaru, ale także upraszczając proces zakupu i możliwie obniżając wszelkie zbędne dla kupującego koszty.

Liczymy więc, że wprowadzona promocja uczyni korzystanie z naszego sklepu internetowego przyjemniejsze, a przy okazji pozwoli dodatkowo zaoszczędzić na zakupach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *