Wyświetlanie wszystkich wyników: 40

Filtr»

Maszyny i urządzenia mechaniczne wymagają regularnej konserwacji poprzez aplikację produktów do złagodzenia tarcia. Preparaty takie pozostawiają na powierzchni specjalny film, który zapobiega ścieraniu się mechanizmów, zapewniając odpowiedni poślizg. Do tego celu wykorzystuje się smary przemysłowe, których zadaniem jest zabezpieczenie podzespołów i usprawnienie ich działania. 

Poszczególne produkty mają także właściwości antykorozyjne, dlatego ich stosowanie jest niezbędne, aby przedłużyć żywotność maszyn. Smary przemysłowe znajdą zastosowanie w branży motoryzacyjnej, rolnictwie oraz wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się urządzenia mechaniczne.

Smary przemysłowe do kompleksowej konserwacji mechanizmów

W naszym asortymencie znajdziesz ogromny wybór produktów od wiodących producentów. Oferujemy preparaty najwyższej jakości, które wyróżniają się nowoczesnymi formułami, poprawiającymi ich właściwości. U nas znajdziesz smary przemysłowe zawierające substancje ochronne, zabezpieczające i antykorozyjne, dzięki czemu kompleksowo zadbają o prawidłową pracę mechanizmów. W sprzedaży mamy produkty o półpłynnej konsystencji, która łatwo rozprowadza się po powierzchni i zapewnia długotrwałe działanie. Oferowane przez nas smary przemysłowe sprawdzą się nawet w trudnych warunkach i w przypadku maszyn pracujących przy wyższych obciążeniach.

Smary przemysłowe o różnych właściwościach

W naszym sklepie znajdziesz preparaty zabezpieczające, które dobierzesz do swoich potrzeb. W zależności o rodzaju mechanizmu i sposobu pracy maszyny, możemy Ci polecić smary przemysłowe o określonych właściwościach. U nas znajdziesz m.in. produkty do:

  • łożysk gorących,
  • tworzyw sztucznych,
  • łożysk tocznych,
  • wysokich temperatur,
  • kół zębatych,
  • zaworów,
  • wysokich prędkości.

W sprzedaży mamy także uniwersalne smary mineralne i syntetyczne o wszechstronnym działaniu. Do aplikacji w trudno dostępnych miejscach polecamy preparaty w formie sprayu z długim aplikatorem umożliwiającym precyzyjne dozowanie produktu. Wszystkie smary przemysłowe spełniają określone standardy jakości i bezpieczeństwa, gwarantując długotrwałe działanie. Zapraszamy do zakupu!