Oferowane przez nas kleje przemysłowe to kleje do zadań specjalnych. To właśnie dzięki nim mocuje się ze sobą elementy maszyn i konstrukcji, które mogą być wykonane z rozmaitych materiałów. Są to wyroby pochodzące od renomowanego producent, firmy Loctite, dlatego spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy środki klejące, które doskonale sprawdzą się w nawet wyjątkowo trudnych, przemysłowych warunkach.

Kleje specjalistyczne z najwyższej półki

Spawanie czy lutowanie to dziś nie jedyne sposoby łączenia ze sobą elementów z metalu lub ze stali. Stało się tak za sprawą klejów przemysłowych, które gwarantują równie dobre parametry, jeżeli chodzi o mocowanie ze sobą części różnego typu mechanizmów. Proponujemy środki klejące z najwyższej półki, a w tym:

  • kleje anaerobowe wykorzystywane jako dodatkowe uszczelnienie połączeń wykonanych przy pomocy śrubek lub gwintów
  • kleje strukturalne przeznaczone do wykorzystania zarówno podczas prac montażowych, jak i do uszczelniania
  • kleje błyskawiczne, które pozwalają w kilka sekund przytwierdzić do siebie części wykonane z metalu, tworzyw sztucznych, drewna czy kauczuku.

Receptura tych produktów jest tak opracowana, aby tworzone połączenia były mocne, odporne na rozmaite czynniki. Są to kleje wszechstronne, czyli stworzone z myślą o łączeniu różnorodnych elementów.

Solidne i łatwe w aplikacji kleje przemysłowe

Aby ułatwić montaż czy uszczelnianie konstrukcji, proponujemy również akcesoria, dzięki którym kleje specjalistyczne mogą być wygodnie i szybko aplikowane. Należą do nich miksery statyczne, dysze mieszające oraz igły dozujące. 

Oferowane kleje przemysłowe znajdują się w małych i praktycznych opakowaniach sprzyjających komfortowemu użytkowaniu. Dla klientów wykorzystujących tego typu środki na większą skalę przygotowaliśmy produkty pakowane w beczki. 

Możemy zagwarantować nie tylko zadowolenie z jakości sprzedawanych wyrobów, ale też z ich wyjątkowo atrakcyjnej ceny.