Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Filtr»

Produkty do zabezpieczania połączeń gwintowych zapobiegają ich samoodkręcaniu się powodowanemu przez drgania oraz obciążenia udarowe. To łatwo rozpływające się ciecze, które całkowicie wypełniają szczeliny między przylegającymi gwintami, zapewniając przy okazji uszczelnienie złącza.

Konstrukcje metalowe, które składają się z kilku elementów, wymagają stabilnego przymocowania. Dotyczy to zarówno części stałych, jak i ruchomych narażonych na działanie wysokiej siły. Do tego celu wykorzystuje się różnego rodzaj śruby, nakrętki i gwinty, które służą do mocowania elementów metalowych. Montowane są często w miejscach narażonych na działanie niekorzystnych czynników, dlatego wymagają regularnej konserwacji w celu zabezpieczenia ich powierzchni. Do uszczelnienia i ochrony używa się specjalnych klejów do gwintów o wszechstronnych właściwościach.

Kleje do gwintów Loctite

W naszym asortymencie dostępne są preparaty do konserwacji powierzchni metalowych i z tworzyw sztucznych. Współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy dostarczają nam najwyższej jakości produkty o doskonałych właściwościach. Wśród nich na uwagę zasługuje klej do gwintów Loctite, który sprawdzi się do uszczelniania i zabezpieczania śrub. Charakteryzuje się długotrwałym działaniem i wszechstronnym działaniem, dlatego polecany jest do aplikacji nawet w trudnych warunkach. Do najważniejszych zadań kleju do zabezpieczania gwintów zaliczają się:

  • ochrona przed korozją,
  • uszczelnianie mocowania śrub i gwintów,
  • uszczelnianie spoiwa i zapobieganie wyciekom,
  • ochrona przed odkręceniem śruby,
  • utwardzenie miejsca łączenia gwintu z nakładką.

Oferowane przez nas kleje do gwintów Loctite to produkty, które sprawdzą się w przypadku połączeń gwintowych stosowanych w silnikach, maszynach oraz instalacjach przemysłowych. Stanowią więc uniwersalny środek konserwujący i ochronny, który znajdzie zastosowanie w wielu branżach. Preparaty są odporne na działanie wysokich temperatur, wilgoci oraz środków chemicznych i gwarantują szczelne i długotrwałe mocowanie.

Klej do zabezpieczania gwintów

W sprzedaży mamy produkty do uszczelniania śrub w każdych warunkach. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na klej do gwintów w poręcznej buteleczce z wygodnym aplikatorem lub w formie nici. Zapraszamy do zakupu.