Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Filtr»

Przeprowadzanie napraw i konserwacji przy użyciu chemii przemysłowej, musi być poprzedzone odpowiednim przygotowaniem powierzchni. Po usunięciu zanieczyszczeń konieczne jest użycie specjalnych środków, które mają właściwości poprawiające adhezję i skracają czas utwardzania produktów anaerobowych oraz klejów strukturalnych i uszczelniaczy. Należą do nich primery oraz aktywatory przeznaczone do powierzchni metalowych i z tworzyw sztucznych. Powinny być one dobrane zarówno do struktury klejonego materiału, jak i środka użytego do łączenia elementów.

Aktywatory do klejów

W ofercie mamy produkty, które nanosi się przed aplikacją klejów, aby przyspieszyć wiązanie klejonych części. Mogą się za to przyczynić się do obniżenia wytrzymałości połączenia, dlatego decyzja o ich zastosowania powinna uwzględniać specyfikację i przeznaczenie naprawianych elementów. Odpowiednio dobrany aktywator do klejów nie powinien jednak drastycznie wpłynąć na wytrzymałość spoiny, gwarantując zadowalające efekty przeprowadzonych napraw.

Aktywatory sprawdzą się również w trudnych warunkach polowych i w niskich temperaturach. Bez użycia środka czas wiązania produktów znacznie by się wydłużył i przyczynił się do obniżenia wytrzymałości wiązania.

Środki do usuwania kleju

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór profesjonalnych środków przemysłowych od najlepszych producentów. W sprzedaży mamy podkłady, które modyfikują powierzchnię tak, aby poprawić adhezję. Przygotowują one części do naprawy i sklejenia, dzięki czemu można uzyskać znaczne lepsze rezultaty pracy. Oferujemy środki do usuwania kleju, które oprócz właściwości czyszczących poprawiają trwałość łączenia opracowywanych elementów. Proponowane produkty:

  • poprawiają adhezję klejów,
  • usuwają zanieczyszczenia,
  • poprawiają skuteczność łączenia elementów,
  • przygotowują powierzchnie z tworzyw sztucznych i metalu do aplikacji naprawczych i konserwujących.

Podkłady i środki do usuwania kleju są dostępne w wygodnych w użyciu sprayów lub płynów. Charakteryzują się szybkim działaniem i wysoką wydajnością. Odpowiednio dobrane produkty nie niszczą powierzchni, gwarantując przy tym doskonałe efekty.